| DedeeAndreea a întrebat:

Buna fetelor.Am o problema foarte mare.Inainte sa merg la salon(am mers ieri) m-am pensat singura si m-am pensat prost,o spranceana mai rotunjita, una mai dreapta.Am mers la salon si mi-a luat prea mult din partea dinspre nas si de la sfarsitul spranceanei(sprancenelor).M-a pensat mai degraba ca pe un copil decat ca pe o domnisoara sad Deci ce fac? Am 13 ani.

1 răspuns:
| Classy a răspuns:

Pana iti mai cresc sprancenele, foloseste un creion pentru sprancene ca sa le dai forma dorita...iar ca sa creasca mai repede, da-te seara inainte de culcare cu ulei de ricin.