| Darkshadoww a întrebat:

Ce faci cand cineva se da la partenera / partenera ta, pe fata?

9 răspunsuri:
| unsimplucopil a răspuns:

Simplu. Îl omori!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îl las să se potolească cu ea. Când a obosit, mă dau eu la el. Mai exact, dau în el.

| Darkshadoww explică (pentru sadrian46):

Si daca de exemplu iti zice ce ai ba ce am facut eu nu m.am dat la el / ea etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Darkshadoww):

Da, și dacă îți zice asta? Și dacă nu îți zice? Noi avem prejudecata că femeia este un bun personal, ca un PC, TV sau frigider.

| SilentRain a răspuns:

Stau si analizez reacția lui

| Catrice a răspuns:

Plec de lângă el cu iubita cu tot.

| Nume6 a răspuns:

Il las sa se dea si astept reactia ei... daca ma iubeste eventual ii da o palma

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca, trebuie să acționezi, nu ma refer prin bătaie, ci prin vorbe. Te duci frumos la X-ulescu, si ii spui frumos, daca are vreo problema, ca este prietena ta. Simplu.

| Darkshadoww explică (pentru AlaSwek):

Sunt de acord cu tine, ca sunt multi care o fac intentionat sa te provoace dar e bine sa nu actionezi violent