| Nextone a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati? Imi doresc unul care sa acopere urmele lasate de cosuri si sa matifieze.happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| diana_2231 a răspuns:

Incearca unul de la Avon sau de la Oriflame! Sunt cele mai bune.Eu am unul de la Avon si unul de la Oriflame.amandoua sunt foarte bune!

| madalyna a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa folosesti un fond de ten lichid,daca spui ca cel compact pudra iti usuca fata.Cel lichid este hidratant,se aplica usor si nici nu se formeaza asa zisa 'masca'.Te mai sfatuiesc sa le folosesti pe cele profesionale, pentru ca au tot felul de ingredienti care iti protejeaza fata, nu doar acopera imperfectiunile.Eu folosesc produse marca Show si sunt foarte multumita.Incearca si tu daca vrei