| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy ce corector bun imi recomandati?(adica sa acopere bine urmele rosi lasate de cosuri dar sa nu se vada inestetic)

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E unul rolon de la Garnier...se gaseste cam greu, dar e foarte bun.

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Daca ai semne pe o suprafata mai mare, este indicat sa folosesti un fond de ten (gradul de acoperire il stabilesti in functie de cat de grava e situatia). Poti folosi un fond de ten lichid(este cel mai hranitor si se potriveste oricarui tip de ten). Aplica-l cu ajutorul unei pensule, astfel eviti urmele inestetice.

| NoBodyByMe a răspuns:

Eu am probleme nu doar cu cosurile ci cu petele rosii de pe fata(le fac de la frig sau caldura) si am incercat tot felul de corectoare insa nu am gasit unul bun.Acum m.am oprit la unul de la Avon(baton solid) peste el dau cu crema BB de la garnier si pentru un aspect si mai dragut folosesc perle pigmentate de la Avon (alea de iluminat) bafta

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Eu folosesc un corector de la Oriflame din gama "Pure Nature" iar dupa aceea folosesc si un fond de ten pudra deoarece cel lichid poate lasa urme daca nu este intins corect.

| DenissaGyöri a răspuns:

Http://www.makeup-shop.ro/......ler-jar.un corector foarte bun, iar daca vrei si un fond de ten bun http://www.makeup-shop.ro/......ndation.:)