| dedfgv a întrebat:

BUNA...folosec deja o crema pentru urmele lasate de acnee dar as vrea si un fond de ten care sa le acopere deoarece am cateva nunti luna care vine si vreau sa arat bine... ce fond de ten imi recomandati? dar sa nu depaseasca 50 de ron

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Incearca de la l`oreal -Infallible, sau Acord parfait.Ambele acopera bine, si rezista multa ore...cred ca costa un pic mai mult 50 ron
Vezi ca mai sunt de la revlon care costa km 50 ron sunt si alea bunicele.

| MadneSsCat a răspuns:

Eu am un maxfactor colour adapt, care bun si costa cam 50 de lei. dar iti recomand cu toata increderea vicHi norma derm pure active(sau thermale nu mai stiu exact cum era) chiar daca costa 70 de lei este foarte bun, acopera bine urmele de la acnee, lasa fetei o textura fresh si nu incarca si nici nu acopera porii. isi merita toti banii

| simyniku a răspuns:

Eu folosesc de la l'oreal mat morphose...e in jur de 53 ron insa dupa parerea mea merita