| anonimsiatat a întrebat:

Ce inseamna cand eu ma uit mereu la ore fixe gen 8:00, 14:00, 15:00, 22:00, sau ora fixa cu minutul gen 17:17, 12:12, 10:10, dar la si un minut, la si 2 minute.Eu una nu cred in superstitii si mai ales ca fac si glume pe tema aceasta dar totusi.as vrea sa aflu ce spune-ti si voi.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Eu sunt de aceeasi parere cu tine! Nu cred in superstitii! Sunt doar mituri inventate de oameni! Stai linistita si mie mi se intampla! Sunt doar coincidente!

9 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Cica la fix te uibeste si la fara 1 minut te ureaste la si un minut te doreste in rest nu stiu dar eu nu cred mai era ca se gansete la tine dar numia stiu cat trebuia sa fie ceasul

| dezireh a răspuns:

Cand te uiti la ceas si vezi ca e fix atunci inseamna ca cineva te iubeste. funda? te rooghappy

| Lexus28 a răspuns:

Coincidente. Daca ar fi sa dam atentie lucrurilor atat de marunte, am lua-o razna. Asa ca lasa chestiile de genu' si indreapta-ti atentia catre altceva, mai semnificativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) doamnee. si mie mi se intampla mereu. m-am cam saturaat.
Poate ca inainte sa stii de superstitiile alea nu observai la ce ore te uitai. Mie a inceput sa mi se intample abia dupa ce am auzit de alea.
tocmai ce am vazut 17:17.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Pai,eu stiam ca daca te uiti la ore fixe, cum ar fi12:00.inseamna ca cineva te iubeste tine la tine, acum nu stiu daca e adv mi se intampla si mie de multe ori sa ma uitwinking

| Dakota a răspuns:

Pai la fix se spune ca te iubeste
la si un minut te iubeste foarte mult
la si 2 min nu stiu ce se spune
si mai este la. exemplu 13:59. la 59 se spune ca te inseala

Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana superstitioasa...
Nu inseamna nimic ...sunt coincidente!

| iubbirica a răspuns:

Fiecare ora fixa are o semnificatie anume dupa cum urmeaza
1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

00:00-O sa fiti impreuna
La celelalte nu stiu stiu doar la fix!
Si mie una mi s-a intamplat cateva din ele!
Sper sa iti fie de folos

| IngerashCuBombonele a răspuns:

Pai la ora fixa inseamna ca cineva te iubeste, la ore cu acelasi numar(17:17) inseamna ca cineva trece in lumea de dincolo, la si un minut cineva t iubeste si mai mult, la si 2 minute se gandeste la tine, la si 59 inseamna ca te insala! j eu cred in superstitii si in vraji. de fapt in supranatural!

fundita?big grinbig grin