| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bunaaa, cei care cred în superstiții va rog sa-mi ziceți ce înseamnă ora și 59, adică fara un minut ..sunt într-o relație și cică aceasta oră semnifica că te înșeală și nu as vrea să încep o cearta pe tema asta ....deși asta aveam de gând să fac ..dar...am zis sa va cer părerea.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai zis așa la mișto că vrei să începi o cearta cu el pe motivul că tu te uiți la ceas nu?

| sierra1 a răspuns:

Semnificație = ZERO. Fii serioasă și vorbește cu băiatu' dacă ai vreo problemă

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca tu preferi sa incepi o cearta de la ceva atat de penibil, ar fi mai ok sa va despartiti.

| Hyperion7 a răspuns:

Renunță la superstițiile astea fără niciun sens big grin
Nu exista nicio corelație între minutul 59 și altceva.

| VoidEternal a răspuns:

Eu zic sa te departi de el direct, că te-a înșelat sigur. Și când îți cere dovada, ii arati o captura de ecran cu ceasul la minutul 59.

PS: daca ți se pare un scenariu de-a dreptul stupid, să știi că ai dreptate.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Numai belele se întâmpla in ora aia! Zic sa îl cerți!