| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce inseamna cand privesc mereu ora fara un minut, adica 00:59, 01:59 si asa mai departe. Uneori imi apare ora fixa iar alteori si un minut... nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Nu inseamna nimic! Sunt simple coincidente, si sper ca nu vin altii cu raspunsuri de genuri, ca te iubeste cineva sau alte chestii absurde.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si eu am avut o perioada in care ma uitam numai la si un minut.
Alteori la fix, la si 59
Prostii...

| ѕოiℓε01 a răspuns:

La 00:59, 1:59 etc inseamna ca cineva te inseala, cand e la fix inseamna : http://rauzan.piczo.com/? g=36937769&cr=3, iar cand e si un minut inseamna ca te iubeste! :D pa

| Diio a răspuns:

Pai la fix te iubeste si se gandeste la u si la si 1 minut te insala fwnda?puppy dog eyes