| TheBoy_4498 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se uita la mine, iar atunci cand intorc privirea spre ea se uita in alta parte... Hm? ( for best answer best " funda " )

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Evident ca te place! De ce s-ar intoarce atunci spre tine? Ce ar avea de vazut? Un sfat:Nu te duce sa-i spui ca stii ca te place...Mai las-o sa astepte putin! Dar poartate frumos cu ea... Daca ii dai putin de inteles ca si tu o placi o sa iti spuna ea singura ce simte!

4 răspunsuri:
| DanielaJustMe a răspuns:

Cand o fata se uita la tine iar apoi cand intorci privirea spre ea se uita in alta parte inseamna ca te place.Se uita la tine pentru ca ii place de tine iar apoi cand tu o vezi ea nu vrea sa o vezi si se intoarce. Sfat :daca este draguta si desteapta da-i o sansawinkingIn concluzie :ea te place! funda?happy

| mgtow a răspuns:

Te place dar nu te da tu drept pe langa ea las-o sa mai sufere asteptand ea dupa tine doar odata si odata va ceda si va veni la tine sa iti spuna ca te place.

| mikutza_1812 a răspuns:

Iar daca ea este timida ar trebui sa faci tu primul pas.Doar o parere big grin

| RockaruL a răspuns:

Ms pentru funda!