| GabrielaCriss a întrebat:

Varul meu se uita intens la mine iar cand ma uit si eu la el ma priveste drept in ochi iar eu intorc privirea findca ma rusinez.Ce inseamna?

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Inseamna ca se 'holbeaza' la tine. Cine stie? Poate ai genele prea lungi, ai ceva pata pe fata, nu stie cum arati si vrea sa imortalizeze chipul tau, nu stie ce iti trece prin minte si spera sa vada in ochii tai, se gandeste la altceva dar isi fixeaza ochii tai ca punct de reper.
Doar nu crezi ca ii place de tine! Si chiar de ar fi asa, e pacat! Deci lasa balta ideea asta. big grin

| IsabelaIssa a răspuns:

S-a mai intamplat sa se pupe verii laughing Cearta-l ca poate asa isi revine.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Incearca sa nu te mai uiti la el asa intens. Spune-i si mamei tale.Dar spune-i si lui asa:Nu te mai uita asa la mine ca ma enervezi.

| FastAndRelaxed a răspuns:

Zii pur si simplu sa nu se mai uite la tine laughing doar ai gura ca toti oamenii.

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Timida

| tiberiu31 a răspuns:

Inseamna ca esti timida.

| guymrs a răspuns:

Chiar cu varul tau laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru guymrs):

laughing)mi-ai luat vorbele din tastatura

| antena a răspuns:

Inseamna ca esti usor de manipulat din cauza timiditatii

| Laurentiu_Tompi_1998 a răspuns:

Poate ca iai gresit cu ceva si nu il poti privi in ochi sau ca poate i place oki tai