| Andreea459 a întrebat:

Buna :* Un baiat din clasa se uita mereu la mine.Dar cand imi intorc privirea spre el se uita in alta parte..De ce oare?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Te place dar este timid. Ii este rusine ca il surprinzi, dar nu se poate abtine.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-am adus aminte ca si eu cand eram in generala priveam un coleg, ma uitam si-l analizam insistent. Iar cand simtea omul ca cineva-l priveste, lasam capul in jos sau ma uitam in alta parte. Il placeam, dar nu voiam sa recunosc.Si nici nu i-am spus niciodata.
Sunt sigura ca si el te place, dar fiind timid isi intoarce privirea in alta parte.

| mihaitacelmare a răspuns:

Probabil vede ceva la tine ce ii place, dar el nu ar dorii sa observe ca tu ti ai dat seamabig grin

| Iurceak a răspuns:

Buna, cred ca te place, insa nu are curajul sa te priveasca in ochi si de aia isi intoarce privirea!