| daghy14 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi un anumit baiat?

Răspuns Câştigător
| 4LeafCloves a răspuns:

De cate ori visez eu baieti... si sunt baieti pe care ii cunos dar nu avem o legatura anume :d si nu se intampla nimic.

32 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Ca e doar un vis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va veti vedea dar nu crede in iluzii, este doar un vis.

| M.madallina a răspuns:

E doar un vis. dar cine stie ce poate sa insemne...

| Kidu a răspuns:

Depinde CUM il visezibig grin

| monyk a răspuns:

Buna, in vise un baiat inseamna ceva bun, noroc, renastere spirituala, schimbare in bine. Daca visezi un anumit baiat inseamna ca aceasta are ceva legatura cu tine, va leaga anumite emotii si sentimente, fie ele de amicitie, ura, iubire sau multumire. Oricum daca e un anume cunoscut inseamna ca acesta face intr-un oarecare fel parte din viata ta si a insemnat, inseamna sau poate va insemna ceva, poate vei avea de-a face cu el. De obicei, baietii in vise inseamna lucruri bune si schimbari in bine, fiind un anume baiat poate inseamna ceva schimbari in bine cu acel baiat. Acum depinde, nu trebuie neaparat sa te ghidezi dupa vise, dar eu am incercat de multe ori sa vad dincolo de aparente si sa studiez visele pe care le-am avut sa vad daca au vreo legatura cu realitatea, si de multe ori am ajuns la concluzia ca visele se pot adeveri sau ca ne pot influenta.

| DonGiovanni a răspuns:

Ca te iubeste, sau tu il iubesti pe el.

| Silvia a răspuns:

Poate ai adormit cu gandul la el si de aceea l-ai visat.big grin

| hândel a răspuns:

Inseamna ca nu te-ar deranja sa imparti niste pupici cu el.

| andytza a răspuns:

Daca acel baiat este de fapt cel la care tanjesti, este vorba doar despre niste manifestari ale subsconstientului. Daca e sa cauti pe net interpretearea viselor gasesti multe rezultate din partea `expertilor`care sunt doar niste minciuni sfruntate. Apropos de chestia asta, am un prieten care lucreaza la radio si imi explica cum se scrie horoscopul. Dimineata inainte sa intre in emisie se inaleneau toti la cafeluta si se intrebau unii pe altii ce anume sa scrie la fiecare zodie.Deci revin, sunt doar vise, nu are rost sa cauti raspunsuri. Iar daca iti place de acel baiat, poate ar trebui sa incerci sa faci tu primul pas pentru a te convinge daca e reciproc sentimentul!

| Psihoyounger a răspuns:

Fara alte teorii, ti-as putea spune ca daca este o persoana care nu e ruda cu tine, atunci il iubesti. Daca nu, inseamna ca ti-a facut vreun rau deci il urasti. Atat iti poti da si tu seama, fara niciun vis. Daca e ruda cu tine, sunteti foarte apropiati si tineti unul la altul.

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca il placi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca anumite fete de anumite varste de exemplu:fete cuprinse intre 12si18, 19 ani inseamna ca au ceva sentimental legat de eifete cuorinse intre varstele 8, 9si 10, 11, 12 ani inseamna ca au avut o relatie sau au avut o aventura cu acei baietibroken heart( ~(-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gindesti la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca nu poti sal uity sau poate il iubesty si nuty day seama:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El se culca cu ghindul la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind visezi un baiat nu inseamna nimic e doar un vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna daca visezi flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar insemna ceva spre bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cind l-ai visat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visezi un baiat uint-un vis inseamna ca il iubesti si ca el te iubeste si ceea ce visezi uneori se intimpla nu trebuie sa doresti sa visezi acest vis il visezi atunci cind ti dor de el sau uneori cind va certati cu baiatul apropiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca iti place de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca il placi te place dar sa nul saruti inseamna ghinion si fa-ti curaj spune-i ca-l placi daca esti fricoasa asta e daca aveti una dintre voi 9 10 11 12 sau 8 ani si acel baiat are 13 in cazul incare ai 9 ani nu poti face nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visezi un baiat care l-ai vazut intr-o seara si ti-a placut de el iar daca-l visezi sa nu-l saruti inseamna ghinion dar spune-i ca il placi in vis pentru ca s-ar putea sa aveti amandoi acel vis asa ca da in vis ii spui ca il placi emotiile sa-u dus si va fi mai usor pentru tine pentru ca veti avea amandoi acel vis si incearca in ficare seara sa te gandesti la el ca sa il poti visa si deficare data sa ii spui in vis ca il placi va rog foarte frumos sa imi ascultati acest sfat care chiar are sens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si sun sigura ca va ganditi reciproc unul la altul in ace seara in care lati visat si am observat ca cu 2 zile inainte sa il visezi se uita mereu la mine si se purta ciudat mi-am dat seama dupa acest exemplu:se uita la mine cand vorbeam cu sora sa atunci s-a dus sa joace cu soara sa jocuri cu mingea eu ma uitam la el si am obsearvat ca a arucat mingea intetionat la mine atuci am vrut sa eu dau dar el se tot dadea inapoi si l-am intrebat daca fuge de mine iar el a spus fuge de mine si eu l-am intrebat de ce iar el credea ca aveam ceva da gand asa ca cu siguranta am citit la interpre tarea viselor ca inseam ca te place il place si inseamna foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare ca daca visezi un baiat, atunci el se gindeste la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gindeste la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori visam cu un baiat pe care il cunosc mi se intampla ceva in care era implicat si el fie ceva bun sau rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ce simti

| Brunetha_Myhha_1997 a răspuns:

Nu stiu

| Ade25003 a răspuns:

Este un vis ca oricare...dar daca uni spun ca e ceva special... poate e poate nu!