| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat de mai multe ori? pls funda

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Inseamna ca ori esti foarte indragostita de el, ori te gandesti foarte mult la el.Am auzit ca daca visezi pe cineva, acea persoana a adormit gandindu-se la tine, nu stiu daca-i adevarat (eu sper ca da laughing).

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti obsesionata cu el il placi.

| Dash a răspuns:

Chiar nu are nici o semnificatie aparte!

| ASDSM a răspuns:

Pai depinde eu zic ca inseamna ca il placi

| bebetho a răspuns:

Depinde ce se intampla in vis cu respectivu.

| Mali_3462 a răspuns:

Cred ca asta inseamna ca simti ceva pentru el sau ca vreti sa fiti prieteni sau ca te gandesti des la elbig grin

| Passionlove a răspuns:

Si eu visez un coleg de clasa. Dar cand ma intalnesc cu el nu simt absolut nimic. Dar in vis il plac foarte tare si cand ma trezesc ma tot gandesc la acel vis. Dar in realitate nu simt nimic si mi se pare tare ciudat.

| Haiducuuuu a răspuns:

Dar il cunosti pe acel baiat? Daca da atunci inseamna ca te-ai atasat emotional de elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai decat vorbim uneori radem chiar ne plimbam cu masina app el e fostul coleg ca eu m-am mutat dar la scoala nu prea vb cu el mai deloc dar nici el nu ma lasa in pace ma intreba mereu daca am prieten dar eu nu am avut niciodata prieten app am 17 ani si el 18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ori te-ai gandit inainte de culcare la el, sau ori ati place de el sau te-ai indragostit de elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sa spun imi place demult de el.

| Raluqq a răspuns:

insemna ca inainte de culcare te gandesti la el ...sau poate il placi mult sau acel baiat a facut ceva ce pe tine te-a marcat si nu poti uitawinking

| iakabdenisdarius a răspuns:

Ca il iubesti. Sau te gandesti prea mult la el