| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce mai faceti?:p
TPU eu am un iubit.Il cheama Deni.Nu ne-am sarutat nicio data.Practic eu nu m-am sarutat nicio data.
Suntem de 3 luni impreuna.
Pe la 9 fix am vb cu el si m-a invitat sa ne plimbam
Imi este frica. Daca vrea sa ne sarutam, dupa cum am mai spus eu nu stiu sa sarut.
Ce sa fac?(Acum fara misto)pe ce as putea sa exersez sarutul? Stiu ca pare amuzant dar eu chiar am nevoie de ajutor!
Funda si vot

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Probleme de copii săraci cu duhul.laughing

Nu trebuie să știi să săruți. Dacă te iubește, te va înțelege și nu îi va păsa că nu știi să săruți. Fă cum știi, nu există reguli sau pași stricți pentru asta. Lasă-te purtată de val, lasă-te sărutată, după aceea pupă-l și tu pe buze, joacă-te cu el cum știi...Mie sincer nu mi-ar păsa dacă prietena mea nu ar ști să sărute. Cui îi pasă dacă ne sărutăm pasional sau ne jucăm cum știm? Ce disperată ești, crezi că îți va tăia capul dacă nu săruți nu știu în ce mod? Fiecare cuplu are un alt mod de a se săruta. Lucurile astea spune-le prietenului tău, nu nouă. El te sărută, nu noi.

Baftă

16 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu bine ca de obicei, mersi kiss
cind te va saruta, lasa-te purtat de sentimente, de reflexewinking pentru ca nu poti invata sa saruti, se intampla si din reflet vei stii sa saruti, asa am fosst creeati love struck nu-i asa ca-i cool? love struck
p.s. nu-ti mai face griji, aiurea, vei stii sa saruti perfect love struck
p.s.2. distractzie placuta la intilnire kiss

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu trebuie sa exersezi (eventual cu perna laughing ). Totul vine de la sine. Lasa-te prada sentimentelor de iubire si vei simti ca vei pluti printre nori :X

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai lasa-te condusa de el. Dupa ce te va saruta nu vei mai vrea sa se terminelaughing

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Nu`ti fke griji.du`ti cu el in parc.Sunteti de 3 luni si nu v-ai sarutatlaughing.De ce? ar fi putin probabil sa te sarute, dar nu`ti face griji.nu ai pe ce sa exersezi.O sa inveti pe loc, nici nu o sa iti dai seama cat a durat sau daca ai stiut sa saruti sau nu.tu doar te apropii buzele d buzele lui si mai departe d la sineE:p.hydi poaa:* vzi ce fciibig grin fundita daca te-am ajutat.E frumoss sa sarutii:X dar greuu sa fii lasat si sa uitii!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cata intrebare de acest gen e si asta?
Oricum, are un singur raspuns: Totul vine de la sine, nu exista "o tehnica" (ma rog exista dar e cam greu de explicat faci cu limba nu stiu cum si cu buzele si tralala laughing ). Si te obliga cineva sa saruti? Nu poti sa-l pupi doar?
Oh doamne, acum inteleg de ce e categoria asta asa naspa.
Cu drag, Jelli.

| AnneMarri a răspuns:

@ jelli cu drag si tu o batjocoresti? raised eyebrows daca nu stiehee hee
ce, iti cad degetele daca scrii ceva amabil?batting eyelashes daca da, nu mai scrie nimicwinking
hai pa ca nu-i de tine oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@josscubeavertualamikushigayu, aia e formula mea de incheiere.
N-am batojocorit-o, acela e raspunsul, ce pana mea voiai sa ii spun? Sa stii ca eu nu alerg dupa funde si nu o sa ascund ceea ce am de spus! Stiu ca nu iti pasa dar ti-am raspuns si la asta.
Si nu, categoria Adolescenti nu e de mine, nici nu stiu de ce raspund aici, imi pierd si eu timpul. Cu toate ca am 14 ani, ma simt depasita de intrebarile (stupide) ce se pun aici.
Cu drag, Jelli.

| TeoPT a răspuns:

@Jelli

Eu nu știu unde vede ăla/aia batjocură în răspunsul tău. Ciudat
Ce să le faci, dacă ei sunt obișnuiți numai cu încheieri de gen "fundita?"

Baftă

| LotusRadioactiv a răspuns:

Da o data funda aia nu vezi cat de multi comenteaza pentru ea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum, sunt 8 persoane. Care multi?
Mie mi se rupe de fundite, intelegi? Nu toata lumea trebuie sa aiba convingerile tale si nu toti raspuns pentru o nenorocita de funda.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu este vorba despre "cersitul de fund-ite". Mai degraba despre faptul ca atunci cand cineva "da funda ", deja nu se mai sileste nimeni sa raspunda, desi exista cateva exceptii. Aceasta intrebare a obtinut deja prea multe comentarii. Imagineaza-ti cate intrebari stau singure intr-un colt, asteptand doar un singur raspuns...ok, cred ca am cam exagerat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andreutza2012. Ok, e bine ca ne-am inteles.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Mehaşen, ce spirit de observatie ai laughing

| LotusRadioactiv a răspuns:

Exact. Uite un jargon care semnifica utilitatea "fund-itelor". Uite traducerea mot-a-mot : Fundele sunt doar fite inutile si poti sa ti le bagi in fund (scuze de vocabular ) big grin

| AnneMarri a răspuns:

@jelli, multumesc de lamurire, acum stiu ca este formula ta de adresare
@7h30 vad batjocorire ca biata fata chiar nu stie, vrea si ea sa afle, cum n-am mai facut pina acum, si voi, ii raspundeti ca-i slaba cu duhul si a cita intrebare gen e asta straight face
daca nu puteti sa-i explicati cu frumosul, mai bine renuntatiwinking
stiti ce rau e sa pui o intrebare (pentru tine serioasa, chiar ai nevoie de ajutor ) si sa primesti ca raspunsuri batjocuri?