| iulitutu a întrebat:

Am o dilema, sper ca unii dintre voi sa ma inteleaga si sa-mi raspunda cat mai civilizat si sincer. A inceput cand am cunoscut o fata pe facebook, am vorbit cam vreo 2 3 saptamani dupa care ne-am intalnit. La intalnire cand m-a vazut ne-am pupat pe obraz si am inceput sa ne plimbam prin parc ea jucandu-se cu suvitele din parul ei. Dupa un timp ne-am mai plimbat prin oras si a inceput ploaia si am intrat intr-o scara de bloc si am inceput sa vorbim si dintr-o data mi-am adus aminte ca se gadila si am gadilat-o laughing. Dupa vreo 5 minute mi-a spus sa o sarut si ne-am sarutat scurt pe buze. Apoi a incetat ploaia si am condus-o acasa, la despartire ne-am pupat scurt pe buze. A doua zi cand ea a intrat la scoala si eu ieseam ne-am intalnit in spatele liceului unde iar ne-am sarutat doar cand ne-am despartit. Azi am intrebat-o daca suntem impreuna si ea mi-a raspuns ca intr-un fel nu("adica acum chiar nu vreau o relatie mai serioasa..nu stiu cum sa iti explic"exact asa a zis) pentru ca nu e si in altul da("e ca si cum suntem intr-o relatie dar mult mai lbera si mai neoficiala"asa a zis). in seara asta iar ne-am vazut si ne-am plimbat putin si la despartire ne-am sarutat si ea a cautat sa tina mai mult sarutul. Simt ca incep sa tin la ea si vreau o relatie serioasa, dar ea inca nu vrea una. Va rog sa-mi dati cateva sfaturi Si inca ceva: acum cateva luni a avut o relatie cu un tip si a cam suferit dupa el. Si ea da semne de gelozie gen: ai grija ce faci la scoala, cand ies afara imi spune la fel sa am grija. Funda

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Pai n-are de unde sa stie ce este intre voi daca va pupati in scara de bloc si dupa scoala.Fi mai curajos pupo in fata prietenilorhappy

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este bine sa nu o mai intrebi nimic, ci doar sa va intalniti, sa va pupati, sa vorbiti, sa va pupati, sa va plimbati, sa va pupati s.a.m.d.

Răspuns utilizator avertizat
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Demonstreaza-i ca o iubesti cu adevarat, si acum la inceput spune-i, asa " nu te grabesc, nu vreau sa se afle ca suntem impreuna, te las pe tine sa gasesti momentu` cand sa facem oficiala relatia si sentimentele pe care le avem, Te iubesc ", etc vezi tu dar trebuie sa ii arati ca, chiar ti la ea, ei acum ori ii e frica sa nu afle cineva care nu trebuie de voi ori ii e frica sa nu sufere ca inainte si de aceea e precauta mai tin-o si tu asa oricum e asemanator unei relatii numai ca nu stie lumea, pana la urma o sa se afle dar incearca si tu sa o saruti happy mai lung frumos si mai des ca doar esti baiat Bafta!

| danielut a răspuns:

Tine-te de scoala! CA VINE BAC-UL!

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Vino si tu cu un tanc la scoala, calca pe toate masinile, parcheaza in locul pentru handi, trage un foc un aer, pune-ti ochelarii de soare, si zi-i gagicutei, "I dare you not to kiss me, not to touch my d! ck and not to get serious with me right now, fah".

| ellenandreea a răspuns:

Eu nu inteleg. Cum adica dupa ce v-ati sarutat si toate cele ai intrebat-o " auzi, suntem impreuna?".
Asta ar fi ordinea inversa lol

| blackspe3d a răspuns:

Arata-i fetei ce simti pentru ea si ca tu chiar o iei in serios, demonstreazai ca poate avea incredere si totul va fi bine crede-ma. Succes!

| iulitutu explică:

Și încă ceva, mi-a povestit ca ieri la școală a venit unu care ghicește viitorul cu papagali laughing și a întrebat-o dacă are prieten și i-a spus ca nu știe. Eu cred ca ii e frica sa nu sufere încă o data și ca trebuie sa o fac sa aibă încredere în mine, nu?

| iulitutu explică:

Tocmai asta e, nu știam ce e intre noi, voiam sa vad cum vede ea lucrurile.