| Pisiiii a întrebat:

Ce masti naturale de par imi sugerati, pe care le-ati folosit voi si au fost bune, pentru a imi regenera parul?

2 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

Buna! pentru regenerare si crestere incearca uleiul de ricin nu e scump si il gasesti in orice farmacie iar pentru regenerare, hidratare si stralucire masca cu ulei de masline si 2-3 galbenusuri de ou(lasi sa actioneze macar o ora). Bafta!

| white_2190 a răspuns:

Masca cu galbenus de ou, lamaie si ulei de maslinehappy sau poti folosi tratamentul de la Revalid happy, sau daca mai gasesti pe undeva gaz...cu care se dadea bunica ta in cap...ala este bunhappy succes