| Anonima568 a întrebat:

Ce modalitati de copiat aveti laughing)?

Răspuns Câştigător
| Muppets a răspuns:

1. nu te muta din banca(mai ales daca stai in fata)
2. scoateti cateva ciorne iar printre ele mai pune cate o foaie cu copiute
3. poti pune doar o foaie pe banca si mai ii pui colegei, colegului cate o intrebare (intorci foaia cand vine profa, profu)
4. o camasa cu maneca lunga iar inainte de ora mai scrii cate putin pe mana(chiar daca transpiri )
5. baga copiutele in cizme si stai langa un grup mai mare
6. scrie pe banca
7. scrie pe servetelele de nas si la ora te dai putin racita (te faci ca sufli nasul si copiezi)
8.scrie pe scaunul colegului, colegei din fata ta

4 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Pai,ma crezi sau nu,cel mai usor este sa copiezi fix sub nasul profului laughing(in prima banca).Eu fara grija,caiet in banca,la istorie cu caietul pe banca deschis fara stres,vb prin mesaje,cu voce tare,la biologie dau lucrarea mea in spate si o completeaza aia si pentru mine laughing. Numai ca vineri m-a mutat in prima banca de la geam(si eu eram in prima de la usa) si nu stiu ce naiba o sa fac I don't want to see trebuie sa gasesc o modalitate sa copiez, da ma descurc eu, in clasa a 6a am stat in a 2a si a 3a de la geam si tot copiam laughing.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
La mine, învăţatul din greu şi trezitul la trei dimineaţa sunt de-ajuns.

| christa_7256 a răspuns:

Daca ai vesta este f f tare eu mi-am bagat copiute in vesta si m-am prefacut ca ma scarpin si am luat 10!

| Julia89 a răspuns:

Buna daca ai o geaca lunga poti sa lipesti pe dosul ei cu scoci copiutele sau pe dosul tricoului cerde-ma functiona de fiecare data acum sunt la facultate numai bine