| Barajag a întrebat:

Aveti modalitati prin care puteti obtine ce doriti de la persoana iubita? care sunt acelea?big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Bag ochisorii de copilas scump si trist tongue

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, ii reprosez ca niciodata nu are timp de mine, in general cand eu am chef sa iesim si el nu are. in rest nu este nevoie parerea lui, in general cand merg la cumparaturi laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Ma uit la el cu niste ochisori mari si plansi si zic: Hai maaaaa Bubuuuuu! te rog, te rog!winking
si gata!

| MM a răspuns:

Prin santaj laughing
Functioneaza 'zambetul pisicit', ca in reclama aceea la Orbit cred. laughing

| ViVi a răspuns:

Da ii zic ca ma arunc de pe geam laughingrolling on the floor
glumeam...simplu ochi dulcibatting eyelashes laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Respectul fata de persoana respectiva.

| Lora_6439 a răspuns:

Milogeala, cearta, plans laughing Functioneaza.

| stefytm a răspuns:

Cam da! ma fac ca un matz! ma dau pe la ea asa frumos si de obicei obtin ceea ce vreaubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milogealarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai voi fumeile sinteti experte in asta. Nu trebuie decit sa va pisiciti si sa clipiti de citeva ori repede cu o privire candida si imediat ne topim si va facem pe plachee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa descriu, dar fac eu cumva si iese bine. De regula.