| Zulicious a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Allview P5? In special de firma. Din ce am citit, are calitati care il fac un smartphone, dar nu stiu daca ar trebui sa fiu sceptica in privinta firmei. Astept pareri pro si contra, in special contra. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Daca nu toate, telefoanele in general sunt facute in China la fel cum este si Allview P5.Eu il am de 2 saptamani si deocamdata nu am probleme cu el.
Pentru pretul de 1000 RON la liber este perfect, are camera buna, procesorul, memoria interna, Android printre ultimele versiuni deja instalat Androidul in el, dual SIM, dual procesor de 1Ghzx2=2Ghz.Pachetul are casti, incarcator, ghid de utilizare.Eu iti recomand cu caldura sa il cumperi.

1 răspuns:
| Camelia258 a răspuns:

Si eu vreau sa mi-l achizitionez si iti pot garanta ca este made in Romania...dai search pe Googe - Allview si ai sa vezi ca nu e made in China, insa despre calitate nu stiu sa-ti spun prea multe, sincer mie mise pare destul de avantajos telefonul comparandu-l cu alt smartphon si la calitate si la pret.