| OanaBeautiful a întrebat:

Ce parere aveti despre Smartphone Dual Sim ALLVIEW P5QMAX, 5.3", 8MP, Micro SD, Negru?
Astept pareri pro/contra si alte sugestii de smarthone-uri (cu caracteristici asemanatoare, nu neaparat dual sim ) de maxim 1200 lei...
Funda pentru raspunsul detaliat :*

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

Despre telefon iti pot spune un singur lucru: este o treaba foarte bine facuta din partea celor de la Allview.

Nu am detinut personal acest telefon (doar l-am testat pentru cateva zile) dar te sfatuiesc sa intri aici http://bit.ly/16KbUAi pentru a vedea parerile celor care l-au cumparat deja.