| fuckbbi a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul despre curbarea genelor? Este folositor sau doar un lucru prostesc? Va rog mult sa scrieti, am nevoie urgent de niste pareri ) Fundawinking

5 răspunsuri:
| IoneIonela a răspuns:

Sincer. eu folosesc asa ceva aproape in fiecare zi, nu am genele prea lungi si. mie mi se pare ca se alungesc. Apoi le fac cu rimel, cu putin creion pe la ochi si sunt multumita. Sper sa ai si tu parerea asta! Succes! :* Funda?winking

| PanaDeIdei a răspuns:

Buna! am si eu, si nu prea se vede nimic. mai tare parca ti le incurca si lipeste din pacate sad daca vrei sa ai genele mai dragute, eu ma dau cu un strat de rimel, apoi cu o periuta mica le despart pe cele care se lipesc si mai aplic un strat de rimel. Sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare un instrument de tortura. De ce **** ar vrea cineva sa-si curbeze genele? Daca cineva s-ar apropia cu o chestie din aia de ochii mei cred ca i-as face vasectomie pe viu.

| PeFuga a răspuns:

Am auzit ca ar fi bun, dar eu nu folosesc pentru ca sunt multumita de genele mele asa naturale. Daca vrei sa iti creasca mai repede genele, incearca vesnicul ulei de ricin.

| MaliciousDeath a răspuns:

E ok, presupun.Am si eu, dar nu prea il folosesc.Nu folosesc rimel in general, asa ca a ramas pe acolo printr-un sertar.