| sorin a întrebat:

Ce parere aveti despre criza? Cat credeti ca mai tine, si daca v-a afectat in mod deosebit?

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Hey... nu este asa cum se crede ca e.citeste ziarele... spre exemplu... bursa germaniei si/a revenit din april... o actiune era 12 eur in april iar acum a ajuns din nou la 42 eur ...ma refer la actiuniile d la deutsche bank...deci...toate o sa fevina incetul cu incetul la normal

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parea mea despre criza... Un tun foarte mare...
O sa tina pana Romania o sa fie distrusa...
Spre fericirea mea, nu ma afectat deloc.

| Cristina_3547 a răspuns:

Pe mine personal nu m-a afectat deloc.Pe parintii mei da.
Cred ca nu o sa se termine niciodata.

| LuS[z] a răspuns:

O parere foarte proasta tinand cont ca se profita la maxim de asa zisa criza. dupa ce ca e prezenta se incerca sa se faca si mai profunda iar cei care nu aveau motiv sa dea oamenii afara sau sa le micsoreze salariile au cel mai mult de castigat, criza fiind pretextul cel mai invocat in explicatiile lor.

| LuS[z] a răspuns:

O parere foarte proasta tinand cont ca se profita la maxim de asa zisa criza.dupa ce ca e prezenta se incerca sa se faca si mai profunda iar cei care nu aveau motiv sa dea oamenii afara sau sa le micsoreze salariile au cel mai mult de castigat,criza fiind pretextul cel mai invocat in explicatiile lor.

| kitty_8919 a răspuns:

Criza este un pretexpentru a micsora salariile si a da muncitori afara....pe mine chiar nu ma afectat