| faima a întrebat:

Ce parere aveti despre florin salam

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Fara prejudecati si sa nu tin cont de faptul ca e rrom, si ca promoveaza o muzica de proasta calitate, sincer sa fiu omul chiar are succes.Si aici nu-i poate nega nimeni talentul, fie ca el canta manele sau ce vrea el.Are acest dar de la Dumnezeu, plus ca si-a asigurat si un trai "luxos" as putea spune.Deci acest om, este "Realizat" din toate punctele de vedere, practic pe el nu-l intereseaza de parerile altora, atata timp cat isi primeste banii.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un vip în lumea manelelor.
Pa, pa.

| Flaviia16 a răspuns:

Sincera sa fiu, niciodata nu am judecat oamenii dupa muzica pe care o prefera happy Atat timp cat isi asigura un trai mai mult decat decent pe spatele unor prosti am o parere buna laughing)

| SisMusic a răspuns:

Un spalator de creere cu ajutorul maraiturilor de pe genul ala de urlete le care le zice muzica!
Un om de nimic!
PStonguearerea mea!
Bafta in continuare!winking

| CosSmiiina a răspuns:

Un V.I.P de toata jena.
rolling on the floor.
Ar fi preferabil sa intrebi de Florin Parizer. happy

| GigiDin13 a răspuns:

E un tzigan borat cu ceas la gat pe care l-as omora daca as avea ocazia

| thegatekeeper a răspuns:

Irelevant.

| mimiwewem a răspuns:

Are bani, faimă. Nicio părere.

| Termopile a răspuns:

O javră ordinală ce face bani pe spatele oamenilor pe care îi prostesc cu genul lui de numit manele. El face mii de euro pe lună doar "cântând" niște versuri de rahat și aducând niște p***e care să dea din fund 3 minute pe un videoclip de nici 2 bani în care se dă el mare și tare că are mașini, bani, femei și le arată "dușmanilor" lui cât de smecher e el, etalandu-si astfel creierul său mai neted ca o masă de tenis, pe care nu îl folosește decât atunci când vrea să își numere cele 100 de bancnote de 100 de lei pe care îi câștigă la fiecare "eveniment". Lasă oameni fără bani în buzunare și în schimb ce oferă "muzică de calitate" ( un ). Fac pariu pe cât vreți voi că acest Florin Salam nu are nici bacalaureatul luat, dacă îl pui să îți zică ceva de "Harap Alb - Ion Creangă" habar nu are sau să îl întrebi ceva despre Ștefan cel Mare sigur nu știe, in schimb poate să îți numere cu deosebită lejeritate cele 500 de bancnote de 100 de lei din portofel. Să nu mai zic că are o voce de zici că la mușcat un câine de c***e și habar nu are să vorbească, pe scurt e un analfabet, incult, afon, profitor, leneși și arogant, pe scurt este o scursură a societăți intens promovată care are succes, dar un succes nemeritat. Ăsta e Florin Salam, vă place sau nu dar ăsta e adevărul toți care îl ascultă au un IQ sub 70, problema e că omul ăsta în loc să vândă ceva de calitate vinde rahaturi, nu contribuie absolut deloc la dezvoltarea țări din punct de vedere cultural. Adică sunt artiști care merită ascultați dar nu sunt promovați, în timp ce incompetentul ăsta de Florin Salam e promovat peste tot. Eu nu am nimic cu cei care îl ascultă adică pot să înțeleg că doar atât ii duce capul în schimb am ceva cu Florin Salam care îi prostește de tot doar ca să facă zecile de mi de euro fără să îl intereseze dacă are conținut de calitate, dacă ajută într-un fel societatea asta.