| anotherchild a întrebat:

Ce parere aveti despre `invazia` copiilor sub 12-13 ani pe site-urile de socializare?

8 răspunsuri:
| Artemiss a răspuns:

Nu cred ca este ceva rau atata timp cat stiu sa vorbeasca.Au nevoie de ajutor si cum in ziua de azi tinerii nu prea au cu cine vorbi, e ok daca cer pareri pe internet.Asta am apreciat eu la acest site dar m-am cam saturat de intrebari despre jocuri sau teme pentru acasa.

| ._6225 a răspuns:

Pe mine ma sperie! Ma bucur ca eu cel putin nu am avut acces la atata "informatie" si nu mi-am mancat timpul in copilarie zacand ore intregi in fata unui calculator!

| nuamPleaca a răspuns:

Pai... ei la 9 ani ei au auzit de sex ( anal si oral chiar ) + ca majoritatea scriu cu "sh; y; tz; ca; mz" si e foarte stresant... exista si unii copii care sunt mai dezghetati la cap, si nu am nimic cu ei big grin
dar asta este; dd

| Silvia a răspuns:

Eu mă sperii mai tare de apariţia celor mai mari decât ei, dar care au mult mai puţin creier. Cred că sunt mai mulţi, nu crezi? thinking

| sicklove a răspuns:

Mie mi-se pare normal...chiar daca sunt mici totusi cred ca la varsta aceasta poate unii stiu chiar mai multe ca noilaughing asa ca nu cred ca e o vreo problemabig grin

| NUdrogurilor a răspuns:

Nu ma deranjeaza atata timp cat nu vad de la ei intrebari legate de sex si alte lucruri care nu ar trebui sa ii intereseze de la frageda lor varsta.Am citit mai devreme o intrebare unde o fata de 14 ani (nu imi aduc aminte foarte sigur) spunea ca nu isi poate astampara dorinta de a face sex.Cand am citit intrebarea am ramas "masca". Si asta e doar unul dintre sutele de exemple existente pe acest site.
Sper ca incetul cu incetul sa inteleaga ca altele le sunt prioritatile la varsta lor si nu sexul sau citez"gagicareala".

| VideoGame a răspuns:

Ce prost esti mah de parca tu nai avut 12-13 da acu ai devenit adolescent si ai uitat detest oameni de genu asta

| deeabruneta a răspuns:

Nu este o parere buna ei ar trebui sa invete carte.asa cred eu.