| Prezidentul a întrebat:

Ce parere aveti despre invazia islamului in Europa?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu sunt o persoană plină de compasiune și nu văd partea bună a invaziei.
https://www.facebook.com/....../photo.php

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cand hitler s-a dus europa a facut opusul a ceea ce a spus el

| sublime89 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| pufulescu a răspuns:

Nu ii inteleg pe cei care posteaza aici si sustin sus si tare ca ei sunt de acord cu imigratia!
Chiar toti ceilalti suntem tampiti si voi destepti? Chiar noi nu-i vedem bine avandu-i aici in vest ca vecini, colegi sau concetateni si... voi din Romania ii stiti mai bine desi nu i-ati intalnit niciodata?
Daca noi vedem aceste fapte si va spunem ca 90 % dintre ei sunt lenesi, nu muncesc, comit fapte grave ca violurile, fura, se bat ( sau impusca ) intre ei si cu Politia in strada, fac trafic de droguri... DE CE MAMA DRACULUI afirmati voi contrariul, si asta inca de acasuca de la caldurica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Amir i-a cedat locul unei domnisoare in autobuz.
Dar Amir probabil e terorist, pentru ca e musulman, deci orice ar face tot un imigrant jihadist e. A venit aici sa ne violeze femeile si sa ne islamizeze statul.
Esti chiar nesimtit, Amir."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca n-o sa-i crestinizam pe imigranti? :333

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai curios cum vor fi cei care se duc in ROmania. Avand in vedere ca ROmanii se plang ca peste tot unde se duc ( Italia, Spania Germania, Londra etc ) sunt vazuti rau, sa vedem cum va descurcati si voi cu straini.

| Ankesenamon a răspuns:

Eu cred ca incet incet ne apropiem de un al3lea razboi happy Suntem primitivi. usor de manipulat. cu cata usurinta intra in Europa identitati neverificate, teroristi infiltrati.
"Vor fi războaie – „Veţi auzi de războaie şi veşti de războaie: vedeţi să nu vă înspăimântaţi, căci toate aceste lucruri trebuie să se întâmple. Dar sfârşitul tot nu va fi atunci." (Matei 24:6)
Vor fi conflicte politice interstatale şi probleme sociale – „Un neam se va scula împotriva altui neam, şi o împărăţie împotriva altei împărăţii; şi, pe alocuri, vor fi cutremure de pământ, foamete şi ciume." (Matei 24:7)"

| Război a răspuns:

O parere rea.