| Diddy a întrebat:

Ce parere aveti despre lentilele de contact?batting eyelashes
Lentile de contact sau ochelari? I don't want to see
Funda pentru cel mai explicit raspuns. >8-

Răspuns Câştigător
| me_3408 a răspuns:

Pai lentilele sa zic ca arata mai bine, dar din pacate sunt mai scumpe si uneori de jeneaza la ochii,cateodata chiar foarte tare (Stiu din propria experienta).Dar tot as alege lentilele,pentru ca ochelarii sunt mai incomozi,sa-i scoti noaptea,la sport,sa te speli pe ochii,o sa cada, se aburesc si multe alte chestii, deci pararea mea este ca lentilele sunt mai bune

2 răspunsuri:
| callmebeautiful a răspuns:

Ambele au avantaje si dezavantaje. lentilele am auzit ca-s sccumpe si trebuie sa cumperi tot felul de solutii si alte chestii. daca iti iei ochelari copii o sa rada de tine, se pot zgaria.

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi sincer eu cred ca daca iti cumperi niste ochelari la km se poarta acum sincer cred ca va fi super ok dar poti sa porti sh llentile dar sincer sunt cam incomode tongue faci km vrei tu

E alegerea ta

Funda? :dlove struck:*