| aniriiiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre mine, avand in vedere raspunsurile pe care le dau, v-au fost de folos, etc... vreau sa fiti cat mai sinceri big grin:*

9 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Desteaptahappy

| Dominicc a răspuns:

Parca te lauzi' asa imi suna mie.

Cum ai dat si ce ai facut e preocuparea ta, nu trebuie sa intrebi pe altii ce parere au desp cum raspunzi. Ti-au raspuns si ei/noi prin fundite. Nu e' destul de clar?

A fost parere sincera.

Nu te cunosc, nu ma cunosti.

| SunnyMidnight a răspuns:

Mai nu te cunosc bine ca sa-mi dau cu parerea despre tine dar...Eu cred ca esti o persoana saritoare, care nu-si bate joc de alti in sensul ca nu radehappy
Ai raspunsuri bune!

| aniriiiiii explică:

Nu este o lauda, vreau doar sa aflu pareri ...accept atat parerile pozitive cat si cele negative, pentru ca pentru mine toate sunt constructive :*

| KaRa23S a răspuns:

Ce curioasa esti tu. Eu zic ca esti foarte buna, ca stii multe avand in vedere nr de funde si vad ca esti o pers care vrea sa fie apreciata pentru ceea ce face

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un respect virtual!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lauda de sine nu miroase a bine, iar ai inceput cu intrebarile stupide?