| Deliuta44 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? Fiti sinceri!

Răspuns Câştigător
| 123lalala a răspuns:

Daca esti cea din poza mi se pare ca esti draguta ..si putin rebela..mai multe ii las pe baieti sa spunawinking

fundita?

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Obsedata de sine?

| NOname a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

...şi de părerile celorlalţi.

| Furculingură a răspuns:

Nu te cunosc.
-________-

Dar dacă te referi la poză şi tu eşti fata din ea... eşti drăguţă. ^^

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu te cunoaştem.

| fuzzer a răspuns:

In primul rand, pentru a-ti da cu parerea despre o anumita persoana trebuie sa o cunosti, si sa petreci ceva timp.CAnd vezi o poza, ce poti spune?

Da, eu vad doar, "deliuta44", foarte interesant.

Ma bucur ca ai scris corect, probabil esti o fata desteapta, nu pot spune mai mult.

| Seby90 a răspuns:

Ce parere avem despre tine? Another stranger on the internet? Poza aia e a ta? Poti dovedi? Nu. Comportamental, nimeni nu te cunoaste.

Rezum prin faptul ca daca vrei o parere sincera va trebui sa te cunosc.

If you want more info let me know.

| SimonaCristina a răspuns:

Tu esti cea din poza?!
Esti super draguta!

| GeorgeLeonte a răspuns:

Pai esti Delie, imi plac deliile deci esti simpaticaa happy