| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce parere aveti despre desenele acestea? :D
http://imgur.com/a/nQFSR
Vreau sa fiti cat de sinceri puteti :).

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Unde dracu vedeti voi BUNE? spune tii dracu adevarul nu mai ocoliti.

Bah sant NASPA! tr sa mai lucrezi. din ungiul meu pare niste mazgalituri. Chestii din astea faceam la 7 ani.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Miauti):

Asta asteptam! Mersi pentru critica, in orice caz happy.

| SiLaS a răspuns:

Daca esti la inceput, sunt bunicele, dar daca desenezi de mult nu e prea frumos

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru SiLaS):

Desenez de ceva timp happy. M-am apucat sa invat anatomie, si acum ies muult mai tari O.O.

| SiLaS a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Destul de interesantwinking spor la treaba big grin

| EmyEmyy a răspuns:

Incearca sa faci niste umbre cu creionu prin ele mai bunicele sa se vada... In rest e bine dar repetitia e mama invataturii big grin Bafta!

| YoureGoingDown a răspuns:

Sincer? happy Sunt destul de BUNICELE continua sa exersezi :o

| TheLegends a răspuns:

Frate pune mai multe umbre si cv culori la puteri/lovitur si armuri ca in rest idei ai destule deci e foarte bun!

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru TheLegends):

Asa, oricum, asta nu e tot :)!
Am refacut un desen de acolo http://imgur.com/a/shphH

| EmyEmyy a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu-ti pot spune ca sunt perfect... nici ale mele nu-s perfecte si desenez destul de bine... mai exerseaza da? Desenatul e ca un copac, se schimba in fiecare an. Bafta!

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru EmyEmyy):

Adevarat big grin, nu am nevoie de astfel de critici, vreau sa stiu ce am gresit, si ce am reusit sa ilustrez. In orice caz, eu desenez ca sa ma descriu, nu ca sa va arat ca stiu sa desenez! Acestea sunt doar niste schite, care ilustreaza cate un personaj. De exersat, fi sigur ca exersez, deoarece nu am altceva mai bun de facut tongue!

| DarkWolf123 a răspuns:

Sunt destul de bune pentru o bandă desenată pentru copii...