| mentholinks a întrebat:

Ce parere aveti despre sex? Fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| Shriti a răspuns:

Doar dupa casatorie.

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa stii ca este activitatea cea mai dorita, dar si cea mai placuta prin care te eliberezi de stres.

| TheCuriousBoy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai uitat si de copii*

| mont a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si daca e placuta si dorita inseamna ca e neaparat si buna? Nu mai bine te distrezi altfel si cu riscuri mai mici?

| neutrino a răspuns:

Parere buna, imi place!

| mont a răspuns:

Ca trebuie sa ne fie rusine sa il facem, sa vorbim despre el sau ce ar putea avea legatura cu el.

| TheCuriousBoy a răspuns (pentru mont):

Sunt total de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un viciu pentru multi...ii imbolnaveste de cap...mai ales pe barbati (pe aia mai prosti, majoritatea)

| frostxtq a răspuns:

Inca o intrebare stupida pe acest site.
Fiecare are opinii si idei diferite despre acest subiect. Ce iti pasa ce crede lumea? Cu siguranta si tu ai o idee legata de acest aspect.

| Shriti a răspuns:

Mersi de funda, nu credeam ca mai este cineva de acord cu conceptul asta. Mai demul un pic tin minte ca se iscase asa o cearta pe tema asta, off cum ne mai contram toti ca unii erau pro altii contra, Doamne ce copii.

| sparkyy1990 a răspuns:

Sex=atunci cand o pasarica este penetrata de catre un cocosel, cocosel care isi da cu capu de toti peretii si mai si vomita pe deasupra laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru sparkyy1990):

De la vomitat = copii laughing

| TheCuriousBoy a răspuns:

Sex? scarbos... daca vrei sa faci copii. Da, faci sex. Nu e nimic o,, placere'' sa dezvirginei o fata. O fata trebuie sa fie virgina. Nu o destrabalata care nu mai poate de p.la,Oricum... Degeaba unii oameni fac,, sex'', nu e nimic interesant. Spun eu asa? dar cand o sa fiu mare spun altceva? sex-ul este o porcarie/prostie.

Sex? mda... unii sunt,, labari". Ce sex? nu mai bine o carte? televizor?

Sex-ul nu este numai pentru,, placere'' este doar ca sa faci copii.

Unii nu inteleg...
Nu e nimic interesant in asta.

Sex faci cand esti mare matur/a si vrei copii.

Nu altceva.

Ce alegi? Viata sau sex?
Pff...

| TheCuriousBoy a răspuns:

Ce alegi? Viata sau sex?
Nu e nimic interesant in asta.
Faci asta cand vrei sa faci copii.
Nu altceva, nu te elibereaza de stres.
Stai concentrat acolo te stresezi mai tare.

Scarbos.

| AnswerMan a răspuns (pentru TheCuriousBoy):

Sunt 2 lucruri diferite viata si sexul, nu e de ales intre ele. Mama ta stie ca intri pe astfel de intrebari? laughing Ar trebui sa le interzica copiilor sa mai posteze la aceasta categorie pentru ca parerea lor e complet nefolositoare si penibila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnswerMan):

Am spus si eu asa ca un exemplu. laughing ce penibil? de obicei nu pun intrebari de genu' asta laughing

Oricum, adultii intra si pe alte site-uri ale copiilor laughing

Fiecare are parerea lui laughing

Gandesc mai bine decat adultii si copii laughing

Dar pe internet de ce sa ma chinui sa scriu? daca nimeni nu intelege,
Oricum,

Stai, pune frana oleaca, ce interzis? da sigur... Majoritatea copiilor gandesc ceilalti sunt praf.

Btw: Stiam asta deja, Genius.-.

| MercedesLambre a răspuns:

Daca faci SEX fara prezervativ o sa ai un copil. Daca faci SEX cu prezervativ e in regula faci SEX cat vrei fara sa ramai gravida. Fundita?

| TheCuriousBoy a răspuns (pentru MercedesLambre):

Se poate rupe perzervativul