| yanny`s a întrebat:

Ce parere aveti despre poeziile de >aici?:

http://visandscanteia.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Te rog din suflet sa nu te superi dar versurile sunt tocmai bune pentru manele. Au aceeasi linie melodica. Daca ai putea contacta un manelist ai lua bani frumosi pe ele. Spor la scris!

| 19961996 a răspuns:

Bune.iti place asa de mult sa scrii de dragoste?

| Bacemi a răspuns:

Destul de simple. Pacat ca blogul e bine lucrat. Poeziile trebuie sa exprime profunzime. Mai ales cand e vorba de poezii de dragoste. Tu nu arati nicidecum ca ai trait ceva extraordinar. Cand vorbesti despre dragoste trebuie sa stii sa prezinti acest sentiment comun de parca ar fi doar al tau, de parca ar fi comoara ta. Tu o prezinti ca fiind ceva banal ce se intampla oricui. Sunt sigur ca poti lucra la imaginile prezentate de tine incat sa le dai o aura unica.