| Patriii a întrebat:

Ce porecla mi s'ar potrivi?laughingMa numesc Patricia, si nu as vrea ceva de genu Patrii, Paty.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Petty, Picy, Ycia, Patris, Patrici, Patriuci, Patrisor,

Picia, Pici, Pacius, Patricel, Pety, Paty, Pacia, Patty,

Petty, Icii, Iciusa, Iciaa, Icioara, Patricioara, Pricii, Tricia, Trici

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crrinnaaa a răspuns:

Sinecer porecla nu vine de la nume. pe mine ma cheama crina si mi se spune robotica din cauza ca ma gadil repede si dau din mainebig grin

| lolwut a răspuns:

`pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! si pe mine ma cheama Patricia.
Mie prietenii imi spun Trish. Poate iti place si tie:*

| Vanessa_9689 a răspuns:

Pe mine ma cheama patricia dar mi se spune paty...nu stiu ce sa zic

| patricia7 a răspuns:

Te numesti la fel ca mine! O sa-ti dau cateva variante :

Patricia : Ria, Tricia, Paty, Iia, Icia, Petty, Patisor, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau
de ce nu vrei o porecla prescurtata?