| Patriii a întrebat:

Ce porecla mi s'ar potrivi?laughingMa numesc Patricia, si nu as vrea ceva de genu Patrii, Paty.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Petty, Picy, Ycia, Patris, Patrici, Patriuci, Patrisor,

Picia, Pici, Pacius, Patricel, Pety, Paty, Pacia, Patty,

Petty, Icii, Iciusa, Iciaa, Icioara, Patricioara, Pricii, Tricia, Trici

7 răspunsuri:
| crrinnaaa a răspuns:

Sinecer porecla nu vine de la nume. pe mine ma cheama crina si mi se spune robotica din cauza ca ma gadil repede si dau din mainebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| lolwut a răspuns:

`pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! si pe mine ma cheama Patricia.
Mie prietenii imi spun Trish. Poate iti place si tie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau
de ce nu vrei o porecla prescurtata?

| patricia7 a răspuns:

Te numesti la fel ca mine! O sa-ti dau cateva variante :

Patricia : Ria, Tricia, Paty, Iia, Icia, Petty, Patisor, etc.

| Vanessa_9689 a răspuns:

Pe mine ma cheama patricia dar mi se spune paty...nu stiu ce sa zic