| Bombonikzi a întrebat:

Ma numesc Lavinia. Ce porecla mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca vrei o porecla, ar trebui mai intai cum esti ca persoana. Poreclele ti le dau cei care te cunoscwinking.

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Lavy love struck

| catthshshshs a răspuns:

Lavinu stiu, Lavinu stiua, Lavu, Lavya, Lavyny.

| a răspuns:

Lavinia! simplu.

| francesca a răspuns:

Lavinia e un nume frumos.de ce ai nevoie de porecla?

| Viviluka a răspuns:

Depinde mai lavinia ce pasiuni ai nusitu mie de mica mi se spune vichi (viky se scrie) vine de la numele meu de victoria nu stiu cine mi la pus.lavy sau lavinutzza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luvy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vichi aia se scrie de fapt vicky ma cunosc foarte bine si toooata lume spune ca se scrie vicky.

| valy 85 a răspuns:

Pai eu cred ca tu deja te-ai gandit ce porecla ti s-ar potrivi., asa ca mai bin spune si noua si poate ne dam o parere ce zici?