| anonim_4396 a întrebat:

Ma cheama Anca...as vrea si eu niste "niknamuri" ceva de genu... o porecla ceva... aveti idee ce s'ar potrivi?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ank
Ancutza
Ank@

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ancutza, anchy, ancutica, ancu/

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Nickname'urile nu trebuie sa fie legate neaparat de numele din buletinhee hee De exemplu, si pe mine tot Ancuta ma cheama si am porecle: Ancuu', CoColinNo, AxX', Puff, Tina, AncutzZelbatting eyelashesDepinde de cum iti place sa ti se spunabatting eyelashes

| MAIAcares a răspuns:

Ann / anne?batting eyelashes Daca m.ar chema Anca siigur asta ar fi nickname-ul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...*:AnKy-aNkY:*... AncutzZza Anky-Ank A-N-K-Y_a-n-ca-y

si p mine ma cheaman asa si astea sunt cateva idei care mie imi plac... poate iti plk si tie:*:*