| Becka a întrebat:

Ce poti face cand vrei sa faci ceva? Suna cam ciudat. laughing Nu? laughing

Răspuns Câştigător
| hmmmm96 a răspuns:

Uita-te la un film, citeste o carte, fa o plimbare, mergi cu rolele( nu prea este posibil acum iarna) du-te la patinoar, mergi pe partie, croseteazalaughing ti-ar prinde bine o pereche de sosete groase pentru iarna.

8 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Nu suna ciudat. Suna dramatic.

| TheSmith a răspuns:

Grav. Cand vrei sa faci ceva! Faci ceva!
Asa intrebare, asa raspuns!

| Becka explică:

Aileu. Ma scuzi daca te-am deranjat laughing!

| ZambetdeSerafim a răspuns:

Chiar sa faci ceva. Citeste o carte, poate o sa iti placa, gateste, poate iese ceva bun, plimba catelu, poate iti intalnesti marea dragoste, vizioneaza un film, poate e interesant sau da telefoane, sigur o sa afli cele mai noi barfe laughing.

| Becka explică (pentru eliaclodia):

Suna exact ca si cum ai zice ca sunt un. emo. laughing Deci, nu era neaparat sa te bagi in seama. happy Ceao. Drum bun in viata, amigo! happy Nu pun botu` la toate prostiile taaleeeee laughing)

| July4427 a răspuns:

Sa-ti pui intrebari. laughing

| MyaEmy a răspuns:

Nu suna deloc ciudat daca stai sa te gandesti bine.Ce poti face cand vrei sa faci ceva? Cand vrei sa faci ceva, poti face acel lucru(daca ai voie bineinteles laughing ).
Sper ca te-am ajutat happy

| anss23 a răspuns:

Cred că am înţeles la ce te referi.Ţi-ai dat seama că ai vrea să faci ceva dar pur şi simplu eşti prea leneş/leneşă pentru a pune acel lucru în practică? Poate nu eşti destul de motivat şi nu-ţi doreşti acel lucru cu adevărat.