| DixieIsCrazy a întrebat:

Ce poti sa faci sa-ti creasca parul mai repede?

fundita

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Foarte bun este uleiul de ricin. Eu il folosesc de doar cateva luni si efectele sunt nemaipomenite. Odata pe saptamana trebuie sa masezi pielea capului cu ulei de ricin din abundenta inainte de culcare. Bineinteles, a doua zi pielea capului trebuie bine spalata si clatita.
Uleiul de ricin il gasesti mai la toate farmaciile.winking

4 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Ulei De Richin!

| BrunetteClaudia a răspuns:

Iti prinzi parul in asa-zisa "coada de cal"
dar il prinzi putin mai sus si strans mai tare.o sa-ti creasca mai repede asabig grin

| Anita20Peace a răspuns:

Eu ţi-as recomanda sa iţi tai vârfurile macar o dată, iar dupa aceea iti va creşte mult mai repede.
Ps.Şi nu incerca cu soluţii sau alte chestii.(iţi spun din propria experienţă) Succes!happy

| KaRa23S a răspuns:

SA astepti nemaigandindu'te la asta. Ai sa vezi ce repede trece timpul si creste parul