| DarkGirl92 a întrebat:

Ce preferati?
Telefon cu tastatura normala, Qwerty sau touchscreen?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tastatura normala. Cu acesta m-am obisnuit. In plus, este mult mai rezistent, daca imi cade, nu pateste nimic.

8 răspunsuri:
| MykyTha a răspuns:

Toate sunt bune, dar eu ma descurc cel mai bine pe touchscreen. Fundita? :*

| Jhfdfd a răspuns:

Qwerty si touch :) sunt cele mai eficiente daca esti nehotarat :D
Acesta consider ca este cel mai bun din cate am vazut... deci try it :D http://reviews.cnet.com/......l-markets/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu touchscreen ma descurc si mi se pare cel mai bine, apoi cel cu tastatura qwerty, cele normale nu le suport, ma dor degetele de la atatea mesaje cate scriulaughing

| psawyer a răspuns:

Touchscreenwinking :*

| OanaUx a răspuns:

Eu prefer telefonul cu tastaura qwerty =]

Răspuns utilizator avertizat
| yanly a răspuns:

Tastatură normală. Cel mai bun. Nu am auzit până acum să se strice de la o căzătură + că celelalte o păţesc rău big grin.

| LolaLollita a răspuns:

Touchscreen (sau daca nu, tastatura normala). La querty ma incurca unghiile cand scriu mesaje, deci nuhappy