| DarkGirl92 a întrebat:

Ce preferati?
Telefon cu tastatura normala, Qwerty sau touchscreen?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tastatura normala. Cu acesta m-am obisnuit. In plus, este mult mai rezistent, daca imi cade, nu pateste nimic.

8 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Tastatură normală. Cel mai bun. Nu am auzit până acum să se strice de la o căzătură + că celelalte o păţesc rău big grin.

| LolaLollita a răspuns:

Touchscreen (sau daca nu, tastatura normala). La querty ma incurca unghiile cand scriu mesaje, deci nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu touchscreen ma descurc si mi se pare cel mai bine, apoi cel cu tastatura qwerty, cele normale nu le suport, ma dor degetele de la atatea mesaje cate scriulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Jhfdfd a răspuns:

Qwerty si touch :) sunt cele mai eficiente daca esti nehotarat :D
Acesta consider ca este cel mai bun din cate am vazut... deci try it :D http://reviews.cnet.com/......l-markets/

| psawyer a răspuns:

Touchscreenwinking :*

| MykyTha a răspuns:

Toate sunt bune, dar eu ma descurc cel mai bine pe touchscreen. Fundita? :*

| OanaUx a răspuns:

Eu prefer telefonul cu tastaura qwerty =]