| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce prere aveti despre revista bravo girl, popcorn sau cool girl?

Răspuns Câştigător
| sofia_kiss a răspuns:

Eu am o parere buna chiar daca acum nu le mai citesc pentru nu mai locuiesc in tara dar acum 2-3ani cumparam mereu fiecare numar mai ales cool girl pentru ca erau multe lucruri care le am invatat din aceste reviste, au si articole bune

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super

| Ioanalove95 a răspuns:

Revistele sunt foarte frumoase. mie imi place mai mult popcorn.are mai multe postere.si sunt mai multe barfe despre vedete. dar nu pot spune ca nici BvG nu este o revista foarte reusita.[imi plac testele din ea]. si cool girl este si ea o revista cu multe informatii si merita citite toate.love struck