| Taniya a întrebat:

ce revista imi recomandati mai mult: bravo, bravo girl, cool girl, sau popcorn? funda!

6 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Cool girl, dar si bolero sau cosmopolitan sau vogue sunt bune!

| Love4ever.EU a răspuns:

BravoGirl:X

| AdeNoid a răspuns:

Depinde
Daca preferi o revista cu mai multe sfaturi si lucruri pentru fete iti recomand Bravo Girl, daca vrei o revista cu stiri despre vedete iti recomand Popcorn sau Bravo, iar daca vrei o revista care sa cuprinda : rubrica de beauty, de sfaturi, glume, reportaj cu vedete, moda.iti recomand cool girl.
Sunt super...eu colectionam Bravo si BVG, dar imi luam si Cool Girl si Popcorn uneori
P.S: Popcorn are mai multe postere:X

| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Popcorn

| Trufa_7676 a răspuns:

Cool girl e cea mai variata/complexa.