| cococo a întrebat:

Ce reactii ai daca bei motorina? ce ti se intampla? mori? funda va rog raspundeti

2 răspunsuri:
| BlueVik a răspuns:

Foarte frumoasa intrebare rolling on the floor curiozitatea mea este ce ti-a venit cu aceasta intrebare? vrei sa te incalzesti pe interior? sincer nu stiu sa iti raspund la intrebarea asta dar eu cred ca da.mori!

| MisterAnswer a răspuns:

Dai o cheie vezi daca porneste motoru... diferite infectii gastrice intestinale mai rau poate.De ce te tenteaza?laughing