| LeFormidable a întrebat:

Ce se întâmplă dacă bei motorină?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci ca motorul.

| dullcat a răspuns:

Nimic bun.Pentru ce sa faci asa ceva?

| gabicoo a răspuns:

Ajungi la spital.

De ce nu încerci cu kerosen? Îți dă aaripi.

| ReddY25 a răspuns:

Iei foc

| ioana748 a răspuns:

Multe,printre care poti muri.
Doamne fereste,

| Lupică27 a răspuns:

Pornesti mai repede si pleci in turatii.

| AlexCriss2000 a răspuns:

O iei pe câmp, deși nu ești tractor! În concluzie, nu e indicat! Bea o apă plată cu lămâie!