| diana_5715 a întrebat:

Ce regim mi-ati da ca sa slabesc? multumesccc funda [ avand in vedere ca am 15 ani si vreau sa mai daw jos am solduri si burtyka si as vrea sa mai dau joss ] funda+vott va rog ajutati-maa un regim sanatos

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Sport.
Eu am zis ca vreau sa slabesc putin pana la banchet ca facusem ceva burta blushing.M-am apucat de luna trecuta cu 200 de abdomene pe zi, iesit cu rolele si plimbari. Eu zic ca ajuta foarte mult, deoarece eu acum nu mai am nici pe putin burta + ca am dat si ceva de pe solduri.Ai putea sa ti regim pentru tine si sa nu mananci ce ingrasa, cum ar fi dulciurile sau grasimile gen cartofi prajiti etc.
Mult noroc happy

3 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

La varsta ta nu este indicat sa tii regim,afecteaza cresterea, insa mult sport te-ar ajuta, si in general orice fel de miscare e benefica

| pinky butterfly a răspuns:

Sport.