| vis a întrebat:

Un regim de slabire mai sanatos care imi recomanda :-) am 1.90 inaltime si vreo 90 kg :-) vreau sa slabesc la burta ca am un pic c-am mare decat as vrea eu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii și multă mișcare fizică zilnică. Evită mesele copiase!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Phoebe a răspuns:

Poti sa mananci aproape orice.Trebuie doar sa afci muult sport.Nici eu nu am crezut ca pot slabi asa dar am incercat si de la 62 de kg am ajuns la 54.^_^