| lurixxx a întrebat:

As vrea si eu sa mai slabesc putin. Nu vreau sa tin regim, avand in vedere ca mananc destul de sanatos. Vreau sa fac niste exercitii dar sa fie ceva mai distractive. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa ti regim sportul este raspunsul!

| Gabii19 a răspuns:

Ai putea incerca sa faci aerobic. Gasesti filmulete pe youtube sau poti merge undeva organizat. E distractiv si chiar merge. Succes!