| anonim_4396 a întrebat:

Ce revista preferati Bravo sau Popcorn?(si dc )...sau aveti alte preferinte?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Popcorn, de ce? pentru. ca mi se face pofta tongue

77 răspunsuri:
| FoXy a răspuns:

Bravo..si Bravo girl:X mi se par interesante si dezbat chiar niste subiecte foarte tari:*

cami
| cami a răspuns:

Da. Asul verdehee hee

| Farcas a răspuns:

Eu citesc Bravo Girl si Cool Girl. Mi se par ff utile revistele, chiar ai ce invata din ele.de 2 ani de zile, nu am pierdut nici un numar, am devenit fan nr1big grin

| Flav a răspuns:

Ce-s astea? Desene cu Johnny Bravo sau popcorn adica floricele? Dar de saptamana financiara ati auzit? Sau formula As?

| Puiutz a răspuns:

Buna:*... hmm deci big grin. mie mai mult imi place Bravo. ca si revistasmug.mai multe informatzii...despre vedete...chestiismug :d. Popcorn si aia e ft tarelove struck. dar mai mult pentru postere. Tie care iti place?:d. Hmm imi mai place.cOol girl.si bravO girl. siiithinking cam atatlaughing. pup:*

| Marii a răspuns:

Nu sunt fana a revistelor, nu gasesc absolut nimic interesant in ele. Mai imprumut cateodata cool girl-u de la verisoara mea pentru ca are cateva articole interesante, dar in rest nu prea imi cumpar. Mai bine dau banii pe o carte buna sau un film decat pe reviste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Psihologia azi","Elixir","Bloombiz","Saptamana financiara","Forbes", "Cosmopolitan" si "Bolero" Bravo cumparam acu' 7, 8 ani, pentru postere big grin

nony
| nony a răspuns:

Bune si astea. dar un Hustler nu strica in serile de plictiseala day dreaming

| Mwhahahaa a răspuns:

Popcorn
Bravo
Bravo Girl
Cool Girl
Sabrina`s Secretslove struck

Etchappy

Imi plac foarte multhappy
Sunt foarte interesante si publicatiile(unele)sunt chiar amuzanterolling on the floor
Dar altele sunt super marphahappy

Si mai imi plaq l ele sh` posterelehappy

| hândel a răspuns:

Cand eram mic colectionam Bravo si Popcorn, acum prefer: Auto motor si sport.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav, da am auzit de saptamana financiara si de Asul verde (daca la asta te referi)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dyanna, foame de barfe nu? eee smug te stiu eu laughing

| JackieSue a răspuns:

Prefer Popcorn pentru ca are mai multe postere si are mai multe pagini, chiar daca e mai scumpa decat Bravo e mai interesanta...are mai multe subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok...multumesc pentru raspunsuri kiss

| naya a răspuns:

Nici una. slava domnului ca am trecut de adolescenta cu bine laughing glumesc. acum citesc mai degraba o carte decat o astfel de revista. dar pentru varsta voastra e ok sa mai cititi si astfel de publicatii.cred...

| dyav0litza a răspuns:

Mie imi plac amandoua

| Cristina_3547 a răspuns:

CoolGirl big grineste mult mai..completa.
Iar daca ar fi sa aleg intre Popcorn si Bravo as prefera Bravo pentru ca are mai multe lucruri pentru fete.

| freedom a răspuns:

Imi place popcorn ca au mai multe posterebig grin, dar bravo. e mai misto .mai mult info

| Andra_6586 a răspuns:

Bravo si Bravo girlhappyhappy. sunt mai interesante eh si cool girl este iarasi ok:p

| emy_5418 a răspuns:

"bravo" si "bravo girl" eu cared ca sunt cele mai tari revistehappy

| gagiqutzza_2286 a răspuns:

Bravo Girlwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn pentru ca are mai multe postere si articolele sunt mai interesante decat in boavo

| tila a răspuns:

Mie`mi place fff mult Bravo Girl :X:X:X, sau Cool Girl :X:X:X cred ca sunt foarte utiletongue

| alexxa a răspuns:

Eu prefer bravo, este mult mai interesanta si ne aduce mai multe stiri noi despre vedetele noastre preferatetongue

| annitu_7383 a răspuns:

Witch (sincer)..si am 15 anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aman2 imi plac foarte multbig grin
popcorn imi place mai mult pentru ca are postere :X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi toate adica nu financiarul sau alte porcari ci Popcorn, Bravo, Bravo Girl, Cool Girl, High School Musical,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una sunt naspa si popcorn si bravo

| mihaela090 a răspuns:

Bravo, bravo girl, cool girl, popcorn, bolero, cosmopolitan, ...si atunci cand vreau cu adevarat si altceva, cumpar o cartewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BRAVO si BRAVO GIRL pentru ca mi se par interesante