| anonim_4396 a întrebat:

Ce revista preferati Bravo sau Popcorn?(si dc )...sau aveti alte preferinte?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Popcorn, de ce? pentru. ca mi se face pofta tongue

77 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Bune si astea. dar un Hustler nu strica in serile de plictiseala day dreaming

| Flav a răspuns:

Ce-s astea? Desene cu Johnny Bravo sau popcorn adica floricele? Dar de saptamana financiara ati auzit? Sau formula As?

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu mai prefer nicio revista, scriu numai tampenii, sunt niste idioti oh go on. Prefer sa ma doc. de pe net.

cami
| cami a răspuns:

Da. Asul verdehee hee

| Marii a răspuns:

Nu sunt fana a revistelor, nu gasesc absolut nimic interesant in ele. Mai imprumut cateodata cool girl-u de la verisoara mea pentru ca are cateva articole interesante, dar in rest nu prea imi cumpar. Mai bine dau banii pe o carte buna sau un film decat pe reviste.

| JackieSue a răspuns:

Prefer Popcorn pentru ca are mai multe postere si are mai multe pagini, chiar daca e mai scumpa decat Bravo e mai interesanta...are mai multe subiecte.

| Mwhahahaa a răspuns:

Popcorn
Bravo
Bravo Girl
Cool Girl
Sabrina`s Secretslove struck

Etchappy

Imi plac foarte multhappy
Sunt foarte interesante si publicatiile(unele)sunt chiar amuzanterolling on the floor
Dar altele sunt super marphahappy

Si mai imi plaq l ele sh` posterelehappy

| Klara a răspuns:

Nu-mi plac Bravo si Popcorn, deoarece promoveaza vedete de rahat cum ar fi Miley Cyrus & co.
happy
Imi place Cool Girl love struck

| hândel a răspuns:

Cand eram mic colectionam Bravo si Popcorn, acum prefer: Auto motor si sport.

| Puiutz a răspuns:

Buna:*... hmm deci big grin. mie mai mult imi place Bravo. ca si revistasmug.mai multe informatzii...despre vedete...chestiismug :d. Popcorn si aia e ft tarelove struck. dar mai mult pentru postere. Tie care iti place?:d. Hmm imi mai place.cOol girl.si bravO girl. siiithinking cam atatlaughing. pup:*

| Farcas a răspuns:

Eu citesc Bravo Girl si Cool Girl. Mi se par ff utile revistele, chiar ai ce invata din ele.de 2 ani de zile, nu am pierdut nici un numar, am devenit fan nr1big grin

| dyav0litza a răspuns:

Mie imi plac amandoua

| FoXy a răspuns:

Bravo..si Bravo girl:X mi se par interesante si dezbat chiar niste subiecte foarte tari:*

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Popcorn....pt k e mai interesanta:d

| Cristina_3547 a răspuns:

CoolGirl big grineste mult mai..completa.
Iar daca ar fi sa aleg intre Popcorn si Bravo as prefera Bravo pentru ca are mai multe lucruri pentru fete.

| alexxa a răspuns:

Eu prefer bravo, este mult mai interesanta si ne aduce mai multe stiri noi despre vedetele noastre preferatetongue

| naya a răspuns:

Nici una. slava domnului ca am trecut de adolescenta cu bine laughing glumesc. acum citesc mai degraba o carte decat o astfel de revista. dar pentru varsta voastra e ok sa mai cititi si astfel de publicatii.cred...

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Popcorn ca zice exact de actorii mei favoriti si trupele si cantaretii favoriti si sunt multe postere. Mai bine iau popcorn, la bravo nu e cine stie ce, pe mine ma intereseaza mult despre formatii, cantece noi, staruri, filme...etc

| emy_5418 a răspuns:

"bravo" si "bravo girl" eu cared ca sunt cele mai tari revistehappy

| KiduuPink a răspuns:

Popcorn e mai buna.pentru ca are mai multe postere, are mai multe stiri decat bravo.adica fiecare cu parerile lui da mie imi place popcorn.va si spun de ce am ales popcorn pentru ca am citit multe de la verisoara mea si ea spune ca sunt reviste bune.si cum am citit multe acum recunosc nu am nici o revista popcorn dar ma duc azi sa cumpar.bravo are si ea lucruri interesante da nu are multe postere in ea popcorn are chiar multe si daca as lua toate numerele as avea o gramada de postere. deci cine alege popcorn?

| annitu_7383 a răspuns:

Witch (sincer)..si am 15 anihee hee

| Andra_6586 a răspuns:

Bravo si Bravo girlhappyhappy. sunt mai interesante eh si cool girl este iarasi ok:p

| tila a răspuns:

Mie`mi place fff mult Bravo Girl :X:X:X, sau Cool Girl :X:X:X cred ca sunt foarte utiletongue

| freedom a răspuns:

Imi place popcorn ca au mai multe posterebig grin, dar bravo. e mai misto .mai mult info

| deyotsa a răspuns:

Popcorn..fiind ca sunt postere mai nulte

Dar imi place si Bravo si Bravo Girl gasesc subiecte interesante acolo
Si imi mai place si ...Cool Girl
Cam atata:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Psihologia azi","Elixir","Bloombiz","Saptamana financiara","Forbes", "Cosmopolitan" si "Bolero" Bravo cumparam acu' 7, 8 ani, pentru postere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav, da am auzit de saptamana financiara si de Asul verde (daca la asta te referi)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dyanna, foame de barfe nu? eee smug te stiu eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok...multumesc pentru raspunsuri kiss