| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce prere aveti despre revista bravo girl, popcorn sau cool girl?

Răspuns Câştigător
| sofia_kiss a răspuns:

Eu am o parere buna chiar daca acum nu le mai citesc pentru nu mai locuiesc in tara dar acum 2-3ani cumparam mereu fiecare numar mai ales cool girl pentru ca erau multe lucruri care le am invatat din aceste reviste, au si articole bune

31 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Singura pe care o cumpar e Cool Girl.La un moment dat le cumparam pe toate, dar nu erau la fel de intresante.Asa ca am ramas la CG.Si acum ca e o data pe luna e si mai binewinking

| LoveMusic a răspuns:

Bravo girl şi Cool girl sunt cam slăbuţe, adică. au articole bune însă nu-mi prea plac, într-un an, mi-am luat BVG şi cred că o să continui love struck Dar cool girl oh go on
Popcorn e cea mai tare :X O iau în fiecare lună love struck Acum e numărul cu Kesha :o love struck Am un raft plin laughing Şi postere pe toţi pereţi :X laughing

| Unique a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca sunt niste reviste foarte interesante pentru multi dinttre noi adoloscentii, indiferent de varsta merita invatat ceva nou.Totusi in plus ofera si postere, si multe altele, eu am cred ca peste 500 reviste la colectie.super tare acum sincer nu mai prea citesc si le rasfoiesc din cauza varstei acum am crescut simt ca stiu multe despre multe lucruri si cred ca imi sunt de ajtor si singura
oricum le recomand cu placere, nu sunt o pierdere de timp este ceva impresionant

| Ana-Maria94 a răspuns:

Mie imi plac forte mutl.mai ales Popcorn.adica sunt niste reviste interesante despre vedete si multe alte chestii.

| nyko06 a răspuns:

Ai de invatat din unele articole mai ales la cool girl, le cumparam si eu cand putam happy. Merita cand poti sa o cumperi dar totusi merge pana la o vasta.

| Klara a răspuns:

Le cumparam cand eram si eu "tanara" si era Paris Hilton in voga laughing si revistele erau pline de Tokio Hotel, Rebelde, Britney Spears & Paris Hilton laughing
Le luam asa, sa mai chiorasc ochii la barfele cu vedete. Acum nu mai are rost sa le iau (motivele sunt clare: Justin Bieber, Miley Cyrus, Selena Gomez). Poate doar CG imi mai iau, mai rar, cand chiar n-am ce citi.

| Pupily92 a răspuns:

Stie careva daca poti vedea revista online? big grin

| miauu a răspuns:

Sunt calumea le mai iau si eu cand am timp

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Da is super` :X
Dar mie imi place Bravo, Bravo girl Si popcorn
Scrie despre vedete si este super :X

| Alifie a răspuns:

Super tari!big grin

Informatii, barfa, postere, muzica, filme, carti, rebusuri, premii, bancuri, imagini funny...tot ce vrei la un pret foarte mic. Le iau de foarte multi ani.am rafturile pline de ele.si peretii umpluti de posterelaughing

| chelsea a răspuns:

Toate sunt suuuuuuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place popcorn pentru ca are mai multe informatii si poze cu vedete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tare si contine multe informatii cool despre vedetele cunoscute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plc f mult si cumpar fiecare numar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par cam copilaroase iar cateodata te indeamna la penibil. Sorry, that's what I think!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista,, BRAVO GIRL''este cea mai cool, frumoasa, super tare si amuzanta revista din intreaga lume! DIANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intreaga colectie din fiecare...sunt ok si imi plac foarte mult articolele:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O superrrrr imi plac foarte mult toate aceste reviste mai ales atunci cand vine vorba de acele teste fantastice imi iau mereu aceste reviste intr-un timp nu mai imi incapeau in dulap as vrea o sugestie pentru cei care o fabrica; ma: mai multe teste! si mai putine imagini va rogggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is prea tari:X:X mai ales bravo girl. p care o ador :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca revistele aia popcorn, coolgirl sau bravo girl mi-a ajutat foarte mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am oparere buna despre aceste reviste si de aceea cand apar pe piataeu am deja peste 45 de reviste de genul asta sunt super si in ele se vb.de vedete cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna parere, numai ca sunt scrise putine lucruri despre vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna, numai ca vreau sa aduce ti postere cu Sean Paul, Jay Sean, Don Omar, Daddy Yankee.Va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai tari reviste pentru adolescenti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super revista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre revistele pe care le-ai enumerat imi place foarte mult Popcorn. Dar cel mai mult imi place Bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare