| costinvlad a întrebat:

Ce sa fac sa câștig la păcănele. Ca sa prind la book of ra deluxe speciala pe 20 lei câți bani trebuie băgați?

5 răspunsuri:
| superAndrei a răspuns:

Hai ma! Stii foarte bine ca e inselatorie!

| Andreeush a răspuns:

De ce nu investești banii în altceva?

| costinvlad explică (pentru superAndrei):

Ieri am băgat 90 RON. Am scos 250 RON. Miza câte 1 RON pe mana. 40 RON am pierdut, dar am mai băgat 50 RON. Profit=160 RON pe plus. Da profitu l-am dat pe dulciuri.

| costinvlad explică (pentru Andreeush):

Fiindcă asa am câștigat uneori și am profit chiar f bunicel.

| Cosmin86 a răspuns (pentru costinvlad):

Asta e profit? Pentru mine un profil "bunicel" e de 10.000 de euro.

Tu ai facut maruntis pentru buzunar.

p.s.: oricum mereu am privit cu dispret oamenii care joaca la pacanele, majoritatea au un IQ foarte scazut si 99% ajung niste sarantoci ratati.